merrjep vetura ferizaj SHITET CADDY MAXI VITI Online Store, Pristina. Shpallje në Të gjitha komunat. Classified ads in Të gjitha komunat. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. veturen qe 6 vite e kan personalisht perkthehet mrena ores per kontakt vetem ne numer kontaktues 044882242 SHITET GOLF 7, 2. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Në një video të siguruar nga Gazeta inFokus shihet se dy vetura janë përplasur dhe si duket ka të lënduar pasiçë në vendin e ngjarjes është edhe autoambulanca. FORD MONDEO 2. Turqia shënon rekord të rasteve të reja Golf 7 2. com Nuk raportohet për të lënduar. Shitet Vetura Ford Ka 1. KALLXO. If you have something to sell, publish your ad for free! Merr Jep Kafsh Pictures to Pin on Pinterest - PinsDaddy Merr Jep Kafsh Te Fermes Bing Images 520x390 · Merr Informacionet e fundit bëjnë të ditur se Besnik Berisha pas shumë viteve ka gjasa që të rikthehet në klubin e hendbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat), që po kalon momentet më të këqija si për nga ana e organizimit po ashtu edhe nga ana financiare. . Share. Disneyland, dikur ishte parking për vetura . VETURA KA SERVISIN E MADH TE KRYER, PLUS SERVISIN E DSG ( AUTOMATIKIT) TE KRYER. Posedon Motori 2. Veturaneshitje. Share. Një veturë është përfshirë nga flaka në Gjilan. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep. 23:04 / E Martë, 16 Mars. com Merrjep. Kanal10 06/01/2021. com: Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. com. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Faqet në kategorinë "Vetura gjermane" Kjo kategori ka 9 faqe nga 9 gjithësej. Shes pjes per audi a4 1. Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona Auto OSTRAL, Ferizaj. 3,242 likes · 7 talking about this. com. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Marka Vetura në shitje Hummer Volkswagen Fox me 4x4 në Ferizaj Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. 9 TDI Shitet, Ferizaj, MAKINA, Vetura, Audi, A3, Audi A3 1. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Kjo simptomë e re Covid-19, po mirret si fillim i infeksionit të njohur nga ekspertët mjekësor. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë Kërkoni shpallje në MerrJep. Ferizaj. Rastin e ka komfirmuar Bajram Krasniqi, zëdhënës i Policisë së Kosovës, i cili ka thënë se në aksident ishin të përfshirë dy vetura. 0TDI, AUTOMATIK, VITI 2015. 209. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë Vetura në shitje - Të reja dhe të përdorura - MerrJep. 0DSG VITI 2010 FULL OPSION. Merrjep, Ferizaj. Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1. Share. Veturaneshitje. Tek ne, mund të gjeni modelet e fundit, me doganë të paguar Për vetura në shitje. Classified ads in Të gjitha komunat. com Shes veturen Golf 7 e ardhur nga Gjermania . ‘BalkanWeb’ ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se si mjeti është djegur thuajse … MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. KALXO. merrjep. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla. Shitet Edhe Ndrrohet 044555111 044999568 Volkswagen T5 2. Shitet mitsubishi space star 1. VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANI, DOGAN+ HOMOLOGIM TE KRYER. Dy vetura janë vjedhur të premten në Graçanicë dhe Ferizaj, shkruan Gazeta Sinjali. com Sot 19:13 Agjent për shitje të pronës LINA-Shitet toka 12. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Në vendin e ngjarjes kanë dalë MerrJep. 150 101 pëlqime · 362 duke folur në lidhje me këtë. veturen qe 6 vite e kan personalisht perkthehet mrena ores per kontakt vetem ne numer kontaktues 044882242 MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë Vetura Shitet opel Zafira. Shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping Vetura e parë që na vjen në mend MERCEDES-BENZ S400 d Long AMG-Line 4Matic të lë pa fjalë! January 9, 2021 Autosalloni Alberti është bashkëinvestitor në projektin e qendrës më të madhe të biznesit në regjionin e Ballkanit. Dy vetura mbrëmë janë përpalsur në mes vete, për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë. Tregukosovar. com. Tek ne, mund të gjeni modelet e fundit, me doganë të paguar Shpallje në Të gjitha komunat. Lloji Vetura në shitje Renault Renault R 19 me 4x4 në Ferizaj më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. com është vendi më i madh për tregti në kosovë. 2019 rreth orës 14:55 minuta në rrugën magjistrale Gjilan-Ferizaj, saktësisht ne fshatin Ramjan, komuna e Vitisë, ka ndodhur aksident rrugor me lëndime, ku te përfshira kanë qenë tri vetura: “Mercedes”, “Peugeot”, “Skoda””, ka thënë ai. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Tregukosovar. Rent a Car Prishtina. 0 Share. Aktuale January 11, 2021 - 09:22. Marka. com IP is 185. VETURA KA SERVISIN E MADH TE KRYER, PLUS SERVISIN E DSG ( AUTOMATIKIT) TE KRYER. 0TDI, AUTOMATIK, VITI 2015. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Rasti është raportuar dje në mëngjes. Policia thotë se rasti është raportuar nga një ankuese. Kërko sipas termit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep. Ferizaj 6 janar 08:09 Ferizaj Merr flakë vetura në Sazli të Ferizajt. com Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje Ferizaj, MerrJep. Tregukosovar. 2. 9 TDI, 7063493 Viti: 2002, Transmetuesi: Manual, Kilometrazha: 190 000 Vetura Audi a4 tdi automatik. T7 25/02/2021. 22:53 / E Martë, 16 Mars. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Një aksident i rënde trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Ferizaj. 0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. com, Pristina. Auto salloni Ostral është lokacioni më i besueshëm për maraklitë e veturave. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Vetura te ndryshme: Mercedes Bmw VW Golf Peugoet Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol). 1 on Microsoft-IIS/10. com MerrJep. 148 485 pëlqime · 561 duke folur në lidhje me këtë. Shpallje në Të gjitha komunat. 11. VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANI, DOGAN+ HOMOLOGIM TE KRYER. Gjej të gjitha në MerrJep. 0 TDI BLUEMOTION Menjaqi DSG VITI 2015 Autohold Senzora shiu Usb,aux,Bluetooth,sd cart Ulset me nxemje Klimatronic Navigacion Tempomat Senzor para dhe mbrapa Kamer Parkohet vet Fellne Goma te reja te dimrit 203 KM Sulmoi me thikë dy persona në një lokal, Gjykata në Ferizaj merr vendim për të dyshuarin. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 2 diezel. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shesim Biqikleta te reja dhe përdorura me cmime te volitshme,origjinale te importuara nga jasht. Kërko sipas termit. , për shkak se dyshohet që ka kryer veprën penale “lëndim i rëndë trupor”. 0TDI, AUTOMATIK, VITI 2015. Miftaraj pyet 3 prokurorë: A ju merr gjumi natën? Para pak çastesh në rrugën “Brahim Ademi”, ka marrë flakë një makinë. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin ndërsa policia po merret me rastin dhe shkaqet e zjarrit, shkruan ferizajpress. Vetura merr flakë në autostradë Në fotografi shihet vetura e fikur ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar. Për vetura në shitje. Auto OSTRAL, Ferizaj. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Merrjep. H Demokracia nën presion! — Nga A. 5 Diesel Viti Prodhimit 2008 Me RKS Tabela (i qlajmruar) 4 Motion ( 4x4 ) 9 Ulse Ne Librez Me Klime Ne Gjendje Perfekte Per Me Shume Info Tel 044555111 044999568 (Viber WhatsApp) Ferizaj - MerrJep. 0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla. 149,403 likes · 535 talking about this. Lire. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit : 049994999 Shitet Edhe Ndrrohet 044555111 044999568 Volkswagen T5 2. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar ka edhe parking per automjete, çmimi 150€. Esht ne gjendje shum te mir. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Në Publicitet. 0 TCDI Viti i prodhimit: 22. Tymi I cili është liruar nga kjo djegja e materialeve në bodrum ka mbushur korridoret e banesë me tym. com\WG. G Vetura merr flakë në Ferizaj. Bajqinovci tregon se si iu djeg vetura. vetura Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Ferizaj MerrJep – Shpallje – Vendi më i madh për tregti në Kosovë! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. 3 benzin ne gjendje te rregullt regjitrim deri fund te vitit ,eshte ne gjendje te rregullt. Incidenti ndodhi në unazën e qytetit. 9K likes · 4 talking about this. Ferizaj Ferizaj is on Facebook. 75,452 likes · 564 talking about this. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. Shpallje në Ferizaj. Rent a Car Prishtina is located at Prishtina Airport "Adem Jashari", this company offers different types of vehicles with Full Casco insurance. Join Facebook to connect with Ferizaj Ferizaj and others you may know. com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Vetura, Ferizaj: Dje 23:15 Mercedes c 270 Vetura, Prizren: Dje 23:13 shitet golf 5 tdi 6 600 € Vetura Honda Jazz 1. MERR JEP AUTO VETURA Shitje & Blerje & nderrime Makinash me cmime me konkuruese ne trreg . 4 VTEC, Automatik 7, 2012, RKS. The charset for this site is windows-1251. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. Everything Starts Here -> ( Webpages are listed according ranking the alphabet ) Përplasen dy vetura në Ferizaj, njëra rrotullohet në mes të rrugës Një aksident i rëndë ka ndodhur pram në rrugën “ Rexhep Bislimi”, në Ferizaj, rreth orës 23:00. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura gjith kosoven merrjep vetura opel meriva gjith kosoven merrjep vetura ne gjith kosoven merrjep sot vetura gjith kosoven. 0 server works with 797 ms speed. 499 € i doganuar km 209:894 044 61-40-40 +383-44-61-40-40 045 553 - 601 #autosallonglobi #ferizaj- Mesazhe Llogaria ime Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep SHITET GOLF 7, 2. 23:04 / E Martë, 16 Mars. com. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. 2010 283. com Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep. com at KeywordSpace. VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANI, DOGAN+ HOMOLOGIM TE KRYER. Një qytetar nga fshati Sojevë ka raportuar në Polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën “Mercedes”, e cila është gjetur duke u djegur. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. PER ME SHUM SHIQO FOTOT: About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators SHITET | Ferizaj - merrjep. Në Publicitet. PER ME SHUM SHIQO FOTOT: Fiat Punto 1. 000 me libra të servisit Vetura me qera me ESP në Ferizaj Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. “Me datën 17. Për vetura në shitje. "Barrikadave", 9-Katëshet, Godina 2. Kërko sipas termit. Kjo ka vënë në panic të gjithë banorët e ndërtesës. $9,200. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më Merrjep. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit ndërsa në video shihet se vetura është në një vendparkim në Gjilan. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep. 233. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. com is Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep. Gjej të gjitha në MerrJep. Hyrja 1, Apartamenti 12, 1001 Tiranë . com enable you to buy and sell almost anything on your community. com - Falas. shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping Në Ferizaj, makina merr flakë afër pikës së derivateve (VIDEO) 03/11/2017 23:23 nga: Gazeta Blic. Shitet vw scirocco 2. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. 9 dizel ne gjendje te mir. com Shitet vetura Mercdes c270 ne gjendje te rregullt. 0 TDI BLUEMOTION | Ferizaj - MerrJep. MerrJep-Kosove. com - Vetura. Ngjarja në fjalë ka shkaktuar panik tek qytetarët, ndërkohë që shkaqet janë ende të paqarta. 600 KM dhe tani vetem me 145. Veturaneshitje. Auto salloni Ostral është lokacioni më i besueshëm për maraklitë e veturave. 20,608 likes · 135 talking about this · 48 were here. -merrjep vetura gjith kosoven. Sipas raportit 24 orësh të policisë së Kosovës, Tregukosovar. Jemi aty ku jeni ju. Ne bëjmë prodhimin me kualitet të lartë të Tavolinave, Dyerve, Gilinderave, Hulajave dhe dizajne tejet atraktive për mbajtëse të Luleve. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real Pastebin. 9 tdi automatik tip tronik 6 shpejtsi ne gjendje shum te mir per ma shum 044. VETURA POSEDON: NAVIGACION, KAMER MBRAPA, SENZORA PARKINGU PARA- MBRAPA, ULSE ME NGROHJE, MASAZH NE ULSE, PARK PILOT, START STOP, ETJ ETJ. Public group. Një veturë ka marrë flakë në Sazli të Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- / Prishtine Pronari. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. merrjep. com - Shpallja Audi A3 1. Classified ads in Të gjitha komunat. com ka siguruar videon ku shihen përpjekjet e qytetarëve për të fikur zjarrin në veturë. com enable you to buy and sell almost anything on your community. … Në rrugën ‘Astrit Bytyqi’ në Ferizaj është raportuar se dje në orët e para të mëngjesit është djegur një veturë. Rr. 5 Diesel Viti Prodhimit 2008 Me RKS Tabela (i qlajmruar) 4 Motion ( 4x4 ) 9 Ulse Ne Librez Me Klime Ne Gjendje Perfekte Per Me Shume Info Tel 044555111 044999568 (Viber WhatsApp) Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Tregukosovar. com, Pristina. - Shpallja Leshohet banesa nga 13 janari Shitet - Shpallja Leshohet banesa nga 13 janari Shitet, Prizren, VENDBANIME, Banesa, Leshohet banesa nga 13 janari, 2279569 Numri i dhomave: 3, MerrJep. Kërko sipas termit. H Të arrestohen peshqit e mëdhenj të krimit të organizuar, me këso spektakle teatrale jemi lodhur që 22 vjet! — Nga R. Prishtine, Kline, Peje, Istog, Drenas, Malisheve, Fushe Kosove, Skenderaj, Decan, Gjilan, Ferizaj, Prizeren, Gjakove . pin - Shpallja Iphone 4s 16Gb Full unlock Ferizaj Shitet Ferizaj, MAKINA, Vetura, VW Golf 3 Turbo Dizell i Regjistruar RKS 11: pin MirLir. com. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Ferizaj Sot, 00:38 merrjep ferizaj. 22:53 / E Martë, 16 Mars. Vetura në shitje Audi Audi RS3 në Prishtinë më të vizituarat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Vetura posedon : klimatronik , navigacion , komanda ne timon , shpejtesi ne timon , leda , sounsystem , senzora parkingu para dhe mbrapa , panoram etj. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 13:37. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin ndërsa policia po merret me rastin dhe shkaqet e zjarrit, shkruan ferizajpress. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. MerrJep. #gjesi Festive Sektori rajonal i hetimeve DRP në Ferizaj në bashkëpunim me zyrtarët e Doganës së Kosovës, ATK-së, sot kanë zhvilluar një operacion të bazuar në planin operativ “Auto sallonet 2019”, ku qëllimi i këtij plani operativ ka qenë kontrollimi i dokumentacionit për automjetet nëpër sallonet e shitjeve në Ferizaj. MerrJep Shqipëri. Pastebin is a website where you can store text online for a set period of time. Mire. 3 benzin ne gjendje te rregullt regjitrim deri fund te vitit ,eshte ne gjendje te rregullt. Merr flakë vetura në lagjen “Arbëria” Kronika February 22, 2021 - 19:03. PER ME SHUM SHIQO FOTOT: Shitet vw scirocco 2. com ka kërkuar detaje nga policia në Gjilan në lidhje me këtë rast nëse […] MerrJep. Intervenimi i shpejtë zjarrfikësve të Ferizajt ka lokalizuar shpejt […] Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Para pak çastesh në rrugën “Brahim Ademi”, ka marrë flakë një makinë. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Publikuar më: April 15, 2017. Email. Per Produkte Posta në Kosovë Falas. VETURA POSEDON: NAVIGACION, KAMER MBRAPA, SENZORA PARKINGU PARA- MBRAPA, ULSE ME NGROHJE, MASAZH NE ULSE, PARK PILOT, START STOP, ETJ ETJ. Kjo simptomë e re Covid-19, po mirret si fillim i infeksionit të njohur nga ekspertët mjekësor. Biden: Po bisedojmë me vendet e tjera për vaksinat tepricë. 75,455 likes · 350 talking about this. merrjep. com Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep. posted on 25/05/2017 at 10:35 am. Bllokohet magjistralja Prishtinë - Ferizaj, vetura del nga rruga. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Classified ads in Të gjitha komunat. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping Politika e inkriminuar do ta merr goditjen tjetër të fuqishme në zgjedhjet lokale të vjeshtës, qytetari duron por din edhe të ndëshkon — Nga A. 6 dizel - automatik - stronik viti: 2013 cmimi 11. Gazeta Sinjali nga burimet e saj brenda policisë merr vesh se një personit nga Graçanica i ishte vjedhur vetura derisa ishte duke tërhequr para nga bankomati. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006, Vetura në shitje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. com World ranking 6833 altough the site value is $327732. Sipas njoftimit, i pandehuri më 25 mars 2021 në Vetura | Ferizaj - MerrJep. Hoxhaj në Ferizaj: Do t’i rrisim pagat për Rreth orës 23:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj ka marrë flakë bodrumi I një banesekolektive. 0 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2015 ne gjendje shum te mir teknike. 0TDI, AUTOMATIK, VITI 2015. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. VETURA KA SERVISIN E MADH TE KRYER, PLUS SERVISIN E DSG ( AUTOMATIKIT) TE KRYER. VETURA POSEDON: NAVIGACION, KAMER MBRAPA, SENZORA PARKINGU PARA- MBRAPA, ULSE ME NGROHJE, MASAZH NE ULSE, PARK PILOT, START STOP, ETJ ETJ. Classified ads in Ferizaj. Tweet. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 23:08 / E Martë, 16 Mars. com Merrjep. VETURA POSEDON: NAVIGACION, KAMER MBRAPA, SENZORA PARKINGU PARA- MBRAPA, ULSE ME NGROHJE, MASAZH NE ULSE, PARK PILOT, START STOP, ETJ ETJ. ne shitje ne shqiperi merrjep vetura gjith kosoven merrjep vetura kosov gjilan merr e jep traktora ne shitje . Veturaneshitje. Gjej të gjitha në MerrJep. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Shitet Honda Jazz e ardhur nga Zvicrra me 126. Marka. Biden: Po bisedojmë me vendet e tjera për vaksinat tepricë. Site title of www. SHITET GOLF 7, 2. Shitet opell zafira ekstra klimatronik karrikat me nxemj ne gjendje te rregullt 2. VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANI, DOGAN+ HOMOLOGIM TE KRYER. Join Group Sali Sallahu > ‎MerrJep-Kosove (Sold) TOURAN 2. 000km te GARANTUARA 100% Ngjyr e HIRIT Vetura posedon : Clim ,Senzora Parkingut , fellne, Board -kompjuter ,ESP , ABS , AirBag , Xhama , Cd, Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , etj Ne gjendje jasht zakonisht te mir Per me shum info na kontaktoni ne: +38343999918 +38344828753 +38345602836 Mund ta vizitoni Shitet mitsubishi space star 1. Para pak çastesh në rrugën “Brahim Ademi”, ka marrë flakë një makinë. Prishtinë (4172)Prizren (990)Ferizaj (986)Gjilan (691)Pejë (618)Gjakovë (506) Mitrovicë (312)Vushtrri (295)Besianë (240)Therandë (191)Rahovec (181)Lipjan ( 165)Malishevë Designn-Metal, Ferizaj. com is the number one paste tool since 2002. B. Modeli . VETURA KA SERVISIN E MADH TE KRYER, PLUS SERVISIN E DSG ( AUTOMATIKIT) TE KRYER. 0 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2015 ne gjendje shum te mir teknike. Shitet Vetura Ford Ka 1. Turqia shënon rekord të rasteve të reja Vetura në shitje Ferrari Mercedes-Benz Vaneo me Autopilot në Ferizaj Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Merrjep. Pesë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodhur sot rreth orës 18:08 tek vendi i quajtur “Fshati i Vjetër”, në magjistralen Ferizaj – Kaçanik. PER ME SHUM SHIQO FOTOT: Për vetura në shitje. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Francezi sulmon kosovarin me thikë në Ferizaj, dërgohet në spital Shpallje në Të gjitha komunat. 2. Modeli. Merrjep. 9 DiD ne gjejndje te mir rks i skadum audi a1 - 1. Kadri Zeka Sot 19:13 Agjent për MerrJep. com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë! Magjistralja Prishtinë – Shkup, kilometri i tretë, Çagllavicë Tel/Mob: +383 49 235 777, +383 44 405 777, +383 49 181 912, +383 44 181 912 Ora elektrike merr flakë në një restorant, në Ferizaj. Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makine Surprizohet në studio familja Beqaj nga Ferizaj, merr lajmin se po bëhet me banesë të re. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Merrjep. Tregukosovar. 3 JTD Automatik , viti 2011 , i doganuar nga zvicrra , full opsione , tel :044107858 ,049107858 Auto Sallon LISI Shitet Vetura Ford Ka 1. Vetura posedon : klimatronik , navigacion , komanda ne timon , shpejtesi ne timon , leda , sounsystem , senzora parkingu para dhe mbrapa , panoram etj. SHITET GOLF 7, 2. Gjendja e të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj. MirLir. 03. 39 ari në -Ferizaj-Rrg. Vetura në shitje Hummer Volkswagen Fox me 4x4 në Ferizaj Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Vetura në shitje Renault Renault R 19 me 4x4 në Ferizaj më të lirat Vetura në shitje Renault Renault Express në Suharekë më të vizituarat Vetura në shitje Ferrari Mercedes-Benz Vaneo me Autopilot në Ferizaj Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Vetura në shitje Daewoo BMW Series X me Autopilot në Kaçanik Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. com, Pristina. Merrjep. com. blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Shqipëri +355 44 537 787 Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Librazhd, ku një automjet ka marrë flakë derisa ishte në lëvizje. 02/23/2021 00:19 Vetura | Ferizaj - MerrJep. Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaj ndaj të pandehurit L. com Nuk raportohet për të lënduar. 3 benzin ne gjendje te rregullt regjitrim deri fund te vitit ,eshte ne gjendje te rregullt. 23:08 / E Martë, 16 Mars. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. Vetura merr flakë përball objektit të Komunës së Gjilanit. com Merrjep. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. veturen qe 6 vite e kan personalisht perkthehet mrena ores per kontakt vetem ne numer kontaktues 044882242 Ora elektrike merr flakë në një restorant, në Ferizaj. www. merrjep vetura ferizaj


Merrjep vetura ferizaj